Wynik USG tarczycy 50-latki

Witam,mam pytania na temat tarczycy. Wynik USG Tarczyca dobrze ograniczona niepowiększona, niejednorodna.PP-19x16x42mm,V-ok.6,6cm3.PL-17x11x36mm, V=ok.3,5cm3,cieśń ok2mm Wpłacie prawym lity ,heterogenny guzek 17,6x9,3mm-koniecznie bac W płcie lewym,bliżej bieguna górnego hypoechogeniczny guzek 6mm.Wokolicachbieguna dolnego normoechogeniczny guzek 6,7mm.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania USG wskazuje u Pani na wole guzkowate. Jedna ze zmian (największa) w prawym płacie wymaga wykonania biopsji cienkoigłowej. Pozdrawiam.