Wynik USG w 22t+5 u 36-latki

Prosze o interpretacje wyniku usg .Jestem w ciazy 22t+5.Ostatnia miesiaczka byla 13 czerwca 2015.Od samego poczatku usg wychodzi ze ciaza tydzien starsza .Podkreslam ze miesiaczkowalam regularnie . BPD 61.7 HC 220.8 AC 193.0 FL 41.O CER 26.O WAGA 643 G Usg na przelomie 11a 13 tyg ciazy Nt 1.93 kosc nosowa widoczna . Czy mam sie czym martwic ? Mieszkam w De i ciezko mi o wszystko wypytac.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie wszystkich danych w kontekście zajmowanego centyli. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.