Wynik USG w 31-tygodniu ciąży

Witam jestem w 31 tyg ciazy :) bylam dzisiaj na wizycie i pan doktor powiedzial ze brzuszek córeczki jest mniejszy o dwa tyg. zasugerowal zebym zrobila badanie 3d czy mam sie czego bac? czy mozeliwe jest ze z mala cos sie dzieje ze cos sie nie zrowija odpowiednio? czy poprostu bedzie mniejsza? a i wazy 1.200 tez troche za malo:( synka urodzilam 5 lat temu 2900 kg i mial 49cm. Chem dodac ze z mezem nie nalezymy do otylych i wysokich osob. prosze mi poradzic co mam zrobic?

Aleksander Ropielewski

Na pewno warto wykonać badanie 3d aby wyjaśnić wątpliwości. Bez dokładnych informacji dotyczących przebiegu dotychczasowej ciąży trudno jest mi powiedzieć na ile niepokojąca jest obecna sytuacja i jakie są rokowania, dlatego jedyne co mogę doradzić to kontakt z ginekologiem.