Wynik USG w 9 tygodniu ciąży

W 9 tyg. miałam USG - w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy o wym. GS 23 mm x 19 mm z pęcherzykiem żółtkowym YS - 5 mm bez widocznych zarysów zarodka. Poziom beta hCG wyniósł 21007.1 mIU/ml., a dzień później 19795.4 mIU/ml. Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Czy powinnam czekać? Czy jest możliwe, że zarodek jeszcze może się pokazać?

Mało prawdopodobne , bardzo mi przykro , ale na wszelki wypadek proszę powtórzyć B-hcg , jeżeli będzie jeszcze nizsze to diagnoza się potwierdzi. Może pani czekać bo macica sama się oczyści bez interwencji szpitalnej pod warunkiem ze nie będzie bardzo obfitego krwawienia. Zalecam wykonanie wszystkich badań jak do szpitala i czekanie aż samo się poroni. na pocieszenie dobra wiadomośc jest taka że jest Pani płodna i za 2-3 miesące może pani starać się ponownie o ciąże. w obecnych czasach az 30 % kobiet roni i jest to normalna kolej rzeczy bez Państwa winy.