Wynik USG żył kończyn dolnych
Witam, bolała mnie łydka od kilku lat z przerwami, byłam na usg kończyn żył i wyszedł mi zbiornik z cieczą dość duży co się z tym robi? proszę o informację pozdr

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisany zbiornik może wymagać drenażu lub nawet operacyjnego usunięcia. Proszę tego nie bagatelizować tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą chirurgiem.