Wynik w wymazu ucha oraz częste bóle głowy i ucha

Witam otrzymałem wyniki dzis z wymazu ucha prawego Wynik badania dodatni identyfikacja escherichina coli Antybiotykowrażliwość peracylina R Amoksycylina/ kwas klawulanowy R Ceflazydym S Cefotaksyn S Cefuroksyn S Amikacyna S Ciprofloksacyna R Gentamycyna I Tazacin S Timentin S S wrażliwy , I średniowrażliwy , R oporn Tak mam napisane na wyniku , pomoże mi jakiś lekarz? dodam ze bardzo czesto mnie głowa boli i ucho prawe . Prosze o pomoc

W tym wymazie jest pałeczka kałowa. Można ją wyhodować również z wymazu z każdej okolicy ciała. Paznokci, pachy, pachwiny. Są tez w każdej instalacji wodociągowej itd, itp. Nie leczy się wymazów, napisz co Ci konkretnie dolega.