Wynik witaminy D3 na poziomie 13 a bóle brzucha i jelit, piekące bóle głowy, mdłości i drętwienie nogi

Czy wynik bad. wit. D3 na poziomie 13 może dawać takie objawy jak: bóle brzucha i jelit,piekące bóle głowy, zawroty głowy połączone z mdłościami, drętwienie lewej nogi oraz małych i serd. palców podczas snu u rąk,bóle kręgosłupa, okresowa tachykardia połączona z wysokim tętnem które powoduje uczucie omdlenia, czy to może być tężyczka, poziomu wapnia nie badałam ale boli mnie bardzo kręgosłup i wszystko w nim chrupie.Lekarze nie wiedzą co mi jest, nie wiem gdzie udać mam 34 lata i małe dzieci.

Witam. Obniżony poziom wapnia i witaminy D3 może być powodem prezentowanych przez Panią objawów. Sugeruję konsultację z endokrynologiem.