Wynik wymazu skóry głowy

Witam, wlasnie otrzymałam wynik wymazu skory glowy. I jest on dodatni, Wzrost koloni epidermophyton floccosum- znacznego stężenia, zajęty awers i rewers. Chcialam zapytać czy nadal mogę uzywac lekow które zalocono mi zanim przyszedł wynik- terbinafine 250 mg tabletki, DiproSalic - lotion oraz Locoid scalp lotion. zastanawiam się również czy jest to cos poważnego i czy może to mieć jakiś wpływ na stan moich wlosow a także czy istnieje obawa wylysienia miejscowego??? z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić lekarz dermatolog, który zlecił wykonanie badania!