Wynik wymazu z gardła u dziecka i matki oraz nawracające infekcje

Witam, poniżej przedstawiam wyniki wymazu z gardła mojego i córki: Mój wynik (24 l.) Haemophilus parainfluenzae liczne s1 Neisseria subflava liczne s1 Streptoccocus parasanguinis liczne s1 Córki (3 l.) Haemophilus haemolyticus liczne s1 Streptoccocus mitis b. Liczne s1 Bardzo proszę o odpowiedź czy mamy się czym martwic- dodam tylko że od 2 miesięcy prawie bez przerwy jesteśmy chore, córka brała już 3 antybiotyki a wygląda na to że znów ją "coś bierze".

Po pierwsze te wymazy są jakieś dziwne, po drugie sam pobieram wymazy osobiście, po trzecie każdy antybiotyk może zabić nie tylko bakterie ale również człowieka po czwarte nie wiem ile lat ma córka i co z przedszkolem? Po piąte zadzwoń lub przyjedź,