Wynik wymazu z nosa a operacja kardiochirurgiczna

Uprzejmie prosze o informację czy będzie możliwa operacja kardiochirurgiczna (by-pass) jeżeli jest taki wynik badania wymazu z nosa: Wyhodowano Staphylococcus epidermidis – wzrost skąpy oraz Staphylococcus aureus (szczep metycylinowrażliwy) – wzrost skąpy Wymaz z gardła: flora fizjologiczna górnych dróg oddechowych Termin przyjęcia 26.03.2015

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wydaje się, że nie powinno to mieć dużego wpływu jednak decyzje podejmie lekarz prowadzący. Pozdrawiam