Wynik wymazu z pochwy 32-latki do analizy

proszę o interpretację wyniku wymazu z pochwy: wynik ujemny, z badanego materiału wyhodowano mikroflorę kolonizującą błonę śluzową pochwy: lactobacillus spp. ( ), enterococcus spp. ( ), escherichia coli ( ), grzybów nie wyhodowano

Coś przeoczyła Pani w przepisaniu wyniku. Czy między nawiasami nie powinno czegoś być? Jednak podejrzewam, że wynik ujemny nie wykazuje obecności mikroflory. Ale dziwne, że nie ma flory fizjologicznej - Lactobacillus spp.