Wynik wymazu z pochwy i odbytu w kierunku nosicielstwa paciorkowca z grupy B w ciąży

Witam,mam takie pytanie..jestem w 38 tyg ciazy lekarz zalecil mi zrobienie badania wymazu z pochwyi odbytu w kierunku nosicielstwa paciorkowcowz gr B jak odczytac wynik ktory otrzymalam? 1.Streptococcus Agalactiae (NOSI-B) -Wzrost: b

Witam. Niestety odpowiedź na pytanie nie jest możliwa gdyż nie podała Pani całego wyniku badania.