Wynik wysiłkowego EKG 40-latki do analizy

Kardio. Wynik ekg wysiłkowe: na szczycie EW obnizenie ST>1mnV4-V6 normalizujące się w 1' E. powysiłkowym. Obniżenie o charakterze niskiego odejścia. Zmian wtórnych nie obserwowano, Na E. powysiłkowym umiarkowanie nasilona arytmia V i SV. Badanie zrobione ze względu na duszności w klatce piers., szybkie męczenie i niski puls. Wizyta u kardio. dopiero 19 XI. Co oznacza ten wynik. Często czuję rwanie serca, jakby o jedno bicie za dużo, na ciśnieniomierzu pojawia się często symbol kilku serduszek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa wcześniej lub jak najszybciej do lekarza rodzinnego.