Wyniki badań 9-latka

Wyniki badań 9 letniego chłopca żelazo-115, aso-258, TSH-1,380, FT-3,87, p.ciała-TG -10, p.ciała-TPO -5 , ferrytyna-22,8 bardzo proszę o szybką odpowiedź bardzo martwią mnie te badania

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe, tj. mieszczą się w normie. Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu wykonano badania, co wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił badania.

wyniki należy skonsultować z lekarzem, który zbada dziecko i zadecyduje o ewentualnych dalszych krokach z powodu choćby podwyższonego ASO. Pozdrawiam