Wyniki badań a ciągłe zmęczenie, uczucie zimna, utrata wagi, brak apetytu i wypadanie włosów

Szanowni Państwo! Bardzo potrzebuję opinii na temat moich wyników badań. Od kilku lat TSH mam w normie, jednak waha się w granicach 1,7 - 4,27. AntyTG wynosi u mnie 106. Jeśli chodzi o morfologię, zawsze wszystko jest w normie. Kiedyś miałam guzy na tarczycy, jednak się wchłonęły. Jestem wiecznie zmęczona, ciągle mi zimno, chudnę, nie mam apetytu. Bardzo proszę o pomoc, co powinnam zrobić,w jakim kierunku szukać, co może być przyczyną również wypadania włosów garściami? Z góry dziękuję za pomoc!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki przeciwciał sa podwyższone. Prosze skonsultować sie endokrynologiem, ktory po wydaniu dalszych badan oceni, czy przyczyna dolegliwości jest choroba tarczycy. Pozdrawiam