Wyniki badań a niedoczynność tarczycy

Odkąd pamiętam mam kłopoty z koncentracją, tyję (w ciągu 2 lat 18kg), zimne ręce i nogi, bardzo niewielka potliwość, bardzo niski puls (52). Wykonałem badania krwi i odebrałem wyniki i oto i one: TSH 4.9 (za wysokie) zakres ref: 0.27-4.2 FT3 3.42 zakres ref: 2.00-4.4 FT4 1.31 zakres ref: 0.93-1.7 ATG 17.6 zakres ref: <115 ATPO 12.1 zakres ref: <34 Czy to wystarczy już do stwierdzenia niedoczynności i proszenia do przepisania leków (oczywiście w celu podniesienia komfortu życia).

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, świadczy to o stwierdzeniu niedoczynosci tarczycy wiec jak najbardziej powinien sie Pan udac do endokrynologa, szczególnie jak prezentuje Pan takie objawy. Pozdrawiam