Wyniki badań a wykluczenie stwardnienia rozsianego

Witam..Mam 41 lat.Przez lata miałem podwyższony cholesterol i 40-kilową nadwagę.Od 6 lat cierpię kilka razy w roku na długotrwałe stany astmatyczne,które niejednokrotnie kończyły się pobytem w szpitalu.Ostatnio miałem badanie MRI głowy,w którym stwierdzono ogniska leukoarajozy i drobne do 6mm ogniska hiperintensywne bez cech wzmocnienia określone jako naczyniopochodne.Badania neurologiczne ok.Objawów brak.Badanie PMR-ok. igg-ok.Prążków w płynie brak.HIV -,HCV -,Borel.-,Czy mogę wykluczyć SM?

Ma Pan sporo obciążeń jak na "młody" wiek!
Wyniki badań MRI , punkcji lędźwiowej i badania płynu mózgowo-rdzeniowego :
badanie MRI głowy: ogniska leukoarajozy i drobne do 6mm ogniska hiperintensywne bez cech wzmocnienia określone jako naczyniopochodne.
Badania neurologiczne ok.Objawów ? PATOLOGICZNYCH? brak.
Badanie PMR-ok. IgG-ok.Prążków w płynie ; brak.HIV -,HCV -,Borelioza negatywny wynik-"
nie wskazują na SM
Ważny zdrowy tryb życia, dieta, ruch; kontrola lipidów, leczenie astmy
Mam nadzieję, że Pan NIE PALI ?!

Decyduje stan kliniczny - dokładna ocena doświadczonego neurologa. Konieczna jest analiza obrazó a nie opisu