Wyniki badań alergologicznych i pokrzywka u 36-latki

Witam. właśnie sprawdzam wyniki , czy mogę prosić o analizę/ składowa dopełniacza c3c- 0.98 składowa dopełniacza c4- 0.21 autoprxeciwciała jądrowe- 1:320, typ ziarnisty-SSa?/RNP? od lat choruje na pokrzywkę idiopatyczną, ostatnio mam bardzo silne obrzeki twarzy,oczu i szyi,mam 36 lat, stwierdzoną astmę i uczulenie na kurz/sierść

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza, który zlecił badanie.