Wyniki badań czystości pochwy po poronieniu

Witam, mam 28 lat, 2 miesiące temu poroniłam ciąże w 8 tyg. Wykryto Ureaplasmę. Po leczeniu wykonałam badanie - nic nie wyhodowano. W wymazie z pochwy na st. czystości stwierdzono: ph 4,1, liczne komórki nabłonka płaskiego wielobocznego, liczne leukocyty, obfitą florę bakteryjną: pałeczki Lactobacillus, ziarenkowce Gram-dodatnie. Nie stwierdzono Trichononas Vag, dwoinek z rodz. Neisseria, Candida sp. i Gardnerella Vag. II st czyst. Czy to są dobre czy złe wyniki? Czekam na wizytę u mojego gin.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Szanowna Pani, wyniki nie sa bardzo niepokojące, prosze poczekać na wizyte u lekarza ginekologa celem dokonania badania i zlecenia odpowiedniego postępowania. Pozdrawiam