Wyniki badań diagnostycznych a infekcja pasożytnicza

Jakie pasożyty/bakterie powodują następujące objawy: - codziennie od 8 miesięcy wieczorami podwyższona temperatura do 37,4 (rano 35,9) - duża potliwość zależna od temperatury pomieszczenia (nie jest na tle stresowym) - gubienie wątku i zapominanie o czym chciało się powiedzieć - uczucie przemęczenia pomimo odpowiedniej ilości snu Morfologia dobra (występuje anizocytoza płytek), USG brzucha dobre, RTG płuc dobry. Mycoplasma pneumoniae IgG było 108, ale organizm sam zwalczył IgM ujemne

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć. Nie są to objawy specyficzne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie są to objawy charkterystyczne dla zakażenia konkretną bakterią lub pasożytem. Konieczne jest pogłębienie diagnostyki. Sugeruję w tym celu kontakt z lekarzem - optymalnie specjalistą chorób zakaźnych.