Wyniki badań FSH i LH a problemy w staraniach o dziecko

Witam, do mojej wizyty u lekarza jeszcze kilka dni, a otrzymałam wyniki które troszkę mnie zaniepokoiły. Mogłabym prosić o ich interpretacje. Wynik FSH 8,82, wynik LH 7,93 zrobione w 4 dniu cyklu. Badania zrobione ponieważ mam nieregularne miesiączki po odstawieniu hormonów. 28, 39, 29, 35 dni. Czy może z tego powodu mogę mieć problem w staraniach o dziecko?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są w normie, chociaż FSH na górnej granicy co mogłoby wskazywać na zmniejszoną rezerwę jajnikową. O dalszym postępowaniu musi zadecydować ginekolog. A jak tarczyca? kontrolowała Pani poziom TSH?
Pozdrawiam