Wyniki badań histopatologicznych dwóch wycinków

Obebrałąm własnie wyniki badań histopatologicznych, proszę o wyjaśnienie co oznaczają. Hyperplasia intraductalis atypia gradu magno, adenosis cystes parva simplex et aprocrinalis, ductectasiae microcalcificatio focalis, elastosis mammae. Były badane dwa wycinki- opis taki sam. Dodano, że marginesy w tkankach patologicznie zmienione. Proszę o wyjaśnienia, co to dla mnie oznacza.
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozpoznanie po polsku to : Rozrost wewnątrz przewodowy, atypowy stopnia dużego. Mała torbiel gruczołowa prosta z gruczołów apokrynowych / czyli mlecznych sutka/. Ogniskowe wapnienie śródprzewodowe, elastoza sutka. Najprawdopodobniej jest to zmiana torbielowata,w której wystarczającym postępowaniem leczniczym jest opróżnianie takiej torbieli biopsjami. Proszę jednak udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie.