Wyniki badań Holtera EKG

WITAM. ODEBRAŁAM WYNIKI BADAŃ HOLTERA EKG . NIESTETY NA TĘ CHWILĘ NIC Z TEGO NIE WIEM A DO WIZYTY U KARDIOLOGA JESZCZE DALEKO. WYNIKI: 117903 QRSÓW ŚR.RYTM HR 85 MAX RYTM HR 156 MIN RYTM HR 50 PONADTO WYKRYTO; 2949 POJEDYNCZYCH NADKOMOROWYCH POBUDZEŃ PRZEDWCZESNYCH 0 NADKOMOROWYCH CZĘSTOSKURCZY NAPADOWYCH 185 TACHYKARDII 1 BRADYKARDII 47 RYTMÓW NIEMIAROWYCH 0 PRZERW RYTM WIODĄCY ZATOKOWY 50-156/MIN,ŚR.85/MIN LICZNE POBUDZENIA DODATKOWE MONOMORFICZNE PRAWDOPODOBNIE WEZŁOWE

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować wynik z lekarzem, który Panią prowadzi. Jeśli pojawiłyby się u Pani, które Panią zaniepokoją należy skorzystać z konsultacji u lekarza POZ lub skorzystać z pomocy Izby Przyjęć najbliższego szpitala.