Wyniki badań hormonalnych 27-letniej osoby do analizy

Witam, prosze o interpretacje wyników. Lezalam w szpitalu 4 dni na diagnostyce hormonalnej. Lekarz prowadzacy stwierdzil ze wyniki sa rewelacyjne. Drugi lekarz za glowe sie złapał. Prosze pomoc. bilirubina calkowita <2,3 estradiol-93,8 pg/ml fsh-8,5mIU/ml ft4-1,190ng/dl lh-14/6mIU/ml prolaktyna 16,8 ng/ml tsh3gen-3,470uIU/ml progesteron-042ng/ml testosteron ,31ng/ml androstendion-3,33ng/ml 17OH-PROG-1,75ng/ml amh-7,3ng/m dhea-so4-210ug/dl shbg-172,3nmol/l

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium,jednostek oznaczonych badań oraz dnia cyklu w którym były wykonywane badania nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza kierującego do szpitala.

Piotr Pilarski

Nie wszystkie wyniki są prawidłowe. Sugeruję wizytę u endokrynologa.

Pozdrawiam.