Wyniki badań hormonalnych 28-letniej osoby do interpretacji

Dzień dobry, uprzejmie proszę o interpretację wyników badań laboratoryjnych: TSH 3-cia generacja 2,447 uIU/ml[0,55-4,78]~; Progesteron 22,38 ng/ml[-]; Prolaktyna 36,47 ng/ml[-]; Testosteron 79,60 ng/dl[10-75]H; Podwyższone również erytrocyty: Erytrocyty 5,44 mln/ul[3,7-5,1]H Materiał pobrany w 26 dniu cyklu (cykle zazwyczaj 37-39 dniowe) Serdecznie dziękuję

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie są objawy i nie mam możliwości badania. Z podanych wyników można stwierdzić jedynie, że ma Pani podwyższony poziom testosteronu, co może być przyczyną zaburzeń długości cyklu miesiączkowego.