Wyniki badań hormonalnych a niskie libido

Witam. Jestem mężczyzną, mam 39l. Czując problemy z niskim libido wykonałem bad. hormonów, testosteron - 4,49 ng/ml (norma 2,80 do 8,80), prolaktyna 16,63 ng/ml (norma 4,04 do 15,2), po obciążeniu MTC 136,4. Endokrynolog przepisał mi B..., 1,5 tabl. 1x dz. Po leczeniu 3 mies. powtórzyłem badania. Prolaktyna 3,79 natomiast wzrósł mi bardzo testosteron - > 15 ng/ml - wyniki w tym samym lab. Co mam robić by powrócił do normy i czy nie będę miał zaburzeń w jego dalszej prod. przez organizm.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję za jakiś czas ponownie ocenić poziom testosteronu.
Pozdrawiam