Wyniki badań hormonalnych oraz hirsutyzm, brak owulacji, nieregularne miesiączki i nadwaga

Witam, jestem kobietą 22 lata, moje wyniki to podwyższony progesteron 17-OH 1,53 przy normie 0,3-1,0, Podwyższ Testosteron 0,67 przy normie 0,11-0,57, podwyższone DHEAS 730,50 przy normie 134,20-407,40, TSH, FT4 aTPO, LH, FSH, Androstendion w normie, objawy: hirsutyzm, brak owulacji, nieregularne miesiączki, nadwaga. Cukier na czczo poniżej normy. Co to może być czy PCO czy może choroby nadnerczy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań powinny być ocenione w oparciu o stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.