Wyniki badań hormonalnych przed in-vitro

Będziemy podchodzić do in vitro lekarz zalecił szereg kolejnych badań. Powrót w ciągu 2 miesięcy. Dotychczasowe badania hormonalne: 2dc TSH 4,4 ulU/ml FSH 9,51 mlU/ml LH 3,0 mlU/ml PRL 23,75 ng/ml E2 77,33 pmol/l TESTOSTERON 0,12 nmol/l AMH 0,3 ng/ml 18dc (powtórzone) TSH 3,63 ulU/ml Zastosowano u mnie: Euthyrox N50 1x rano DHEA 25mg 3x1 Bromergon 2,5 mg 1/2 x noc Czy leczenie jest dla mnie odpowiednia, martwię się ponieważ nie mogę być stymulowana, mam 35lat, endometrioze i jeden jajnik

Piotr Pilarski

Wyniki mogą wskazywać na nadczynność tarczycy oraz hiperprolaktynemie dlatego zastosowane leki są odpowiednie.

Pozdrawiam.