Wyniki badań hormonalnych tarczycy do analizy

witam mam pytanie odebralam wyniki i martwie sie czy wszystko ok to są tsh 3 gen. 2.96 fT 14,24 fT 5,95

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie tak przedstawionych wyników nie można nic powiedzieć. Nie podaje Pani jednostek, fT ale które 3 czy 4, ani norm, które są różne w różnych laboratoriach. Proponuję udać się z powyższymi badaniami do lekarza zlecającego badania.