Wyniki badań hormonalnych tarczycy w 20 tygodniu ciąży

Witam W tym roku skończę 32 lata i jestem w 20 tygodniu ciąży i miałam robione Tsh, ft3 ft4 proszę o opinie czy moje wyniki są w porządku, moja Pani doktor ginekolog nie widzi potrzeby kierowania mnie do lekarza endokrynologa.. Tsh wynik 4,630 0.25-5,0 ulU/ml Ft3 wynik 5.21 4-8.3 pmol/l Ft4 wynik 12,08 10,6-19,4 pmol/l Z góry dziękuje za odpowiedz Podrawiam

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie ma konieczności konsultacji endokrynologicznej. Wyniki w normie.