Wyniki badań hormonalnych u 38-latka a szansa na dziecko

Zbynek mam 38 lat staramy się o dziecko 2 lata.Ja mam 3 dzieci z pierwszego małżeństwa .A teraz nie mogę mieć dziecka robiłem wyniki FHS 295/LH13,97 Estradiol 48Prolaktzna12,87 Testosteron7.26czy mamy szanse z takimi wynikami mieć dziecko biorę tamoxifen 10 prosze o konkretną odpowiedż pozdrawiam

Witam. Niestety nie da się w sposób jednoznaczny udzielić odpowiedzi na Pana pytanie. Kuracja tamoksyfenem w wielu przypadkach okazuje się być skuteczna w indukcji owulacji, nie jest to jednak regułą.