Wyniki badań hormonalnych wykonanych w 2. dniu cyklu

Witam prosze o objaśnienie wyników:FSH 6,29.LH9,29 Estradiol 37,40 .PROLAKTYNA 311.80.PROLAKTYNA po obciązeniu4358.94 badania robione 2 dzięn cyklu na czczo

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można odnieść się do wyników. Wyniki prolaktyny wymagają rozszerzenia diagnostyki pod postacią RM przysadki mózgowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.