Wyniki badań hormonalnych wykonanych w trzecim dniu cyklu

Witam mam takie pytanie ,robiłam badania hormonalne w trzecim dniu cyklu i wyszły mi takie wyniki .Mam 32lata . FSH-21,6 LH 11,5 PRL 16,15 TSH 1,21 .Bardzo proszę o odpowiedz czy są w normie moje badania i czy muszę się zgłosić z nimi do lekarza .bardzo dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.