Wyniki badań hormonalnych wykonanych z powodu wypadania włosów, tycia, duszności i potliwości

WitamJa także prosiłbym o zinterpretowane wyników badań. Zrobiłam je ponieważ wypadają garściami włosy, szybko przytyłam,mam duszności i poce sie inaczej niż zazwyczaj, czasem mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej. Mam 30 lat za mną jedno poronienie i jeden poród ponad 3 lata temu.Tsh 3 generacji 1,944 (min0.300 max 4.500)Ft 3 2,84 (2,30-4,20)Ft 4 1.30 (0,89-1,76)Anty tg 35,6 [ ] (max18,00)Anty tpo 1.1 max 8,00Pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom Anty TG jest podwyższony. Wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa.