Wyniki badań hormonów przeprowadzonych w 4 dniu cyklu

Mam 49 lat, badanie przeprowadzone w 4 dniu cyklu. Wyniki: FSH - 12,82 mlU / ml przy następujących zakresach: - faza folikularna (46,0-607,0) Estradiol - 168,20 pmol / l przy następujących zakresach: - faza folikularna (46,0-607,0) Proszę zauważyć, że zakresy w fazie folikularnej dla FSH i Estradiolu są takie same tzn. 46,0-607,0. Jestem lakiem, proszę o interpretację, ponieważ jednym z problemów nękających mnie ostatnio jest wypadanie włosów. Podejrzewam, że ma to związek z menopauzą.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista ginekolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.