Wyniki badań hormonów tarczycy 23-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację moich wyników: TSH - 4,440 [min.0,55 - max.4,78] FT3 - 5,72 [min. 3,8 - max. 6] FT4 - 11,25 [min.7,86-max.14,41] Lekarz zauważył u mnie pogrubienie na szyi. Często płaczę i jestem nerwowa. Dodatkowo mam niedobory żelaza.

Dzień dobry,

Proszę wykonać usg tarczycy z oceną jej wielkości, echostruktury i echogeniczności. Jeśłi chodzi o niedobory żelaza, to należy je wyrównać.
Najlepiej jeśli uda się Pani z wynikami do endokrynologa, który wykona usg tarczycy i po zbadaniu Pani i zebraniu dokładnego wywiadu zaleci Pani dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz