Wyniki badań hormonów tarczycy a zawroty głowy

Witam:) 6 dni temu odebralam wyniki badan krwi. Tsh wyszlo 8,360 przy normie do 4. Zelazo 39 przy normie 50-120 . Czekam na prywatna wizyte do endokrynologa mam na 14.01 7 mam usg tarczycy. Na zelazo dr przepisala mi: Tardyferon fol dodatkowo staram się zjadać ogórki kiszone cytrusy mięso suszone morele rodzynki itp. Jednak strasznie kręci mi się w głowie oglądam tv patrze w jeden punkt i mieni mi się w oczach te zawirowania mnie martwią co mi jest?

Mogą takie właśnie objawy być związane z niskim poziomem żelaza oraz wysokim poziomem TSH co jest objawem niedoczynności tarczycy. Dopiero odpowiednie włączenie leków przez endokrynologa i unormowanie poziomu żelaza zapewne doprowadzi do ustąpienia dolegliwości. Jeśli i to nie pomoże należy rozważyć ewentualną konsultację u neurologa bądź też okulisty.