Wyniki badań hormonów tarczycy i problemy z koncentracją

Od dluzszego czasu bardzo zle sie czuje. W 1998 roku mialam operacje wycieto mi cala tarczycze I przytarczyczke po lewej stronie szyi. Poddana bylam terapii jodu radioaktywnego. Zrobilam badania dwoch hormonow (TSH) wynik 0.014 ( FT4) 28.1 Oba wyniki sa nieprawidlowe. Biore codziennie 150mg hormonu tarczycowego. W ostatnich 5 tygodniach schudlam 5 kilo. Dokucza mi brak koncentracji zapamietywania ogromne zmeczenie, depresja . Jak sobie pomoc. bardzo zle sie czuje .

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem na tyle na ile potrafię i czuję wyraźnie, że cierpi Pani i bardzo chce Pani
sama sobie pomóc.

Opisane przez Panią dolegliwości wymagają systematycznego wsparcia w postaci leków i bezpośredniej obserwacji lekarskiej.

Cóż mogę Pani powiedzieć?

Zachęcam Panią, żeby zadbała Pani o jedną chociaż bliską relację -
chodzi o koleżankę, przyjaciółkę, z którą mogłaby się Pani spotkać, zwierzyć, porozmawiać, która zainspirowałaby Panią do spaceru, do spotkań z innymi sympatycznymi ludźmi.

Proszę się nie zamykać, a zadbać o bliską dla Pani relację - własnie teraz, kiedy nie ma Pani motywacji, chęci i czuje ogromne zmęczenie.

To obecność dobrych, przyjaznych i życzliwych ludzi wokół nada Pani inne spojrzenie na Siebie i na przewlekające się chorowanie.

Proszę nie zwlekać..., umowa stoi...

Życzę Pani tylko wartościowych Ludzi wokół,
Irena Mielnik-Madej