Wyniki badań hormonów tarczycy u 27-latka

Witam zrobilem sobie badania tarczycy i wyszly mi takie wyniki. TSH 3-cia generacja Wynik 0,673 μIU/ml 0,55 4,00 ~ FT3 Wynik w surowicy 6,54 pmol/l 3,5 6,50 H FT4 Wynik w surowicy 17,53 pmol/l 11,5 22,70

Dzień dobry,

Z uwagi na podwyższone FT 3 i granicznie niskie TSH powinin Pan oznaczyć sobie przeciwciała antyTPO, aTG, TrAB, wykonać usg tarczycy i z wynikami udać się do lekarza, który po zbadaniu Pana i zebraniu dokładnego wywiadu podejmie decyzję o terapii.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz