Wyniki badań hormonów TSH, FSH i LH 41-latki do analizy

Witam serdecznie! Mam 41 lat, chciałabym dowiedzieć się czy moje wyniki hormonalne są w normie TSH 2,250 ulU/ml, ft4 14,5 pmol/l, ft3 4,2 pmol /l, LH 17,9 mlU /ml, FSH 14,4 mlU /ml, estradiol 86,0 pg /ml, progesteron 17,5 ng /ml,

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.