Wyniki badań kału i bóle po lewej stronie brzucha

wyniki badań kału Obecność antygenu wynik ujemny zakres referencyjny ujemny Pasożyty w kale wynik nie wykryto Helikobakter wynik słabo dodatni zakres referencyjny ujemny Badania były wykonywane w związku z bólami po lewej stronie brzucha. Bóle krótkie, ok raz na dzień. Jeden z lekarzy tutaj odpisał mi że z wyników wynika że przyczyną nie jest h.pyroli. w takim razie jakie mogą być przyczyny i jakie badania dalej robić?

Małgorzata Panek

Bez zbadania Pana nie mogę określić przyczyny. Może być związane także z dietą ubogoresztkową i zaparciami. Czy wykluczono kamicę nerkową?
Proszę pokazać wyniki badania lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam