Wyniki badań kobiety planującej ciążę - prośba o interpretację

Mam 27 lat. Zrobiłam badania dla kobiet planujących ciążę i wczoraj odebrałam wyniki. Proszę o ich interpretację: Przeciwciała anty HBsAg 4,29 mIU/ml; Toksoplazmoza - p/c w kl. IgG < 1,6 IU/ml; Różyczka - p/c w kl. IgG 211,10 IU/ml; Cytomegalovirus - p/c w kl. IgG 113,600 U/ml; Przeciwciała anty-HCV ujemny; Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgG 3,94 RU/ml; P/c p. kardiolipinie IgG: 6,60 GPL; P/c p. kardiolipinie IgM: 7,00 MPL. Od stycznia przyjmuję kwas foliowy. Czy któryś z tych wyników jest zły (i co robić jeśli tak), czy możemy się już starać o potomka? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl