Wyniki badań kontrolnych u 17-letniej córki chorej na kamicę nerkową

Niepokoją mnie wyniki córka ma 17 lat i choruje od dzieciństwa na kamice nerkową,Zrobiłam kontrolne wyniki moczu i wynik ;erytrocyty-84.40 erytrocyty izomorficzne-78 ,erytrocyty wyługowane 6,30,erytrocyty dysmorficzne 8,białko w moczu 18,8.mam wizytę w kwietniu u nefrologa czy ja mogę tak długo czekać ,niema ataków i nic ją nie boli ,Proszę o odp,

Aleksander Ropielewski

Im szybsza wizyta tym lepiej, jednak na razie powinna wystarczyć konsultacja z lekarzem rodzinnym, który przepisze antybiotyki.