Wyniki badań krwi a ryzyko białaczki

Hematologia. Morfologia. Otóż Leukocyty wyszły 24,1 (gdzie, dopuszczalne jest 4.0 - 10.0), Limfocyty 17,6% (20.0 - 45.0), Neutrofile 73,7%(45.0 - 70.0), Monocyty 1,8 (0.3 - 1,5), Neutrofile 17.8 (1.9 - 6.5). Reszta jest w normie. Moje pytanie brzmi, co to może być za choroba? Na pewno białaczka? Tryb życia był zazwyczaj siedzący, alkohol i papierosy (weekend piwo, papierosy cały tydzień). Wątroba jest w normalnie na USG. Życie w stresie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik niepokojący, możliwa biakaczka, wskazana Morfologia z rozmazem i konsultacja z hematologiem.
Pozdrawiam