Wyniki badań krwi oraz badania przeciwciał ANA

Chciałam zapytać czy moje wyniki badań są bardzo niepokojące:Leukocyty 3,3; Gran#1,4;Lymph% 48,6;Mid% 9,7;Gran%41,7OB38,reszta jeżeli chodzi o morfologię jest OK.Robiłam także badanie poziomu wapnia we krwi, który jest podwyższony 2,62 Jeżeli chodzi o mocz to ciężar właściwy jest też trochę wyższy 1,030 oraz nieliczne bakterie.Lekarz reumatolog skierował mnie na badanie przeciwciał ANA,wynik:145, badałam też wskaźniki dopełniaczaC3 jest OK, C4 jest obniżony 7,52. Z góry dziękuję za odpowiedź.

leukocyty 3.3 ilość obniżona, OB 38 też przyspieszone, nie pamietam jak norma ANA ale 145 to chyba tez dużo. powodów do dramatu nie ma ale lekarz reumatolog ma jakies podejrzenia jak robił te badania- czy mówił Pani że podejrzewa np Tocznia?