Wyniki badań krwi, osłabienie i omdlenia

Witam, mam 18 lat, od miesiąca czuje sie okropnie, nie mam siły, wszystko wyprowadza mnie z równowagi, ciagle mi słabo i bywają omdlenia. odebrałam dzisiaj wyniki badań, lekarz w poniedziałek, wiec bardzo proszę o interpretacje. Leukocyty 7,8 Erytrocyty 4,5 Hemoglobina 14,3 Hematokryt 39 MCH 32 MCHC 36,4 (32,2-35,5) H Płytki krwi 290 Neutrofile 3,23 Limfocyty 3,41 tys/ul (1-3) H Monocyty 0,85 tys/ul limfocyty 43,7% (20-40) H Monocyty 10,9% (2-10) H Nablonki płaskie liczne

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąc się do lekarza zlecającego powyższe badania, po badaniu i przeanalizowaniu wyników bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.