Wyniki badań krwi w kierunku trombofilii

Trombofilia. Proszę o interpretację wyników w kierunku trombofilii, w czerwcu przeszłam zator płuc, obecnie jestem na xarelto 20 mg do grudnia, czy będę musiała je brać na stałe? Mutacja czynnika V leiden protrombiny 20210A nieobecna, białko C 109%, wolne białko S 95%, antytrombina 111%, czynnik VIII 127%, antykoagulant toczniowy- test przesiewowy 1,3.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie podała Pani norm, ale wyniki raczej są dobre. Decyzja co do dalszego leczenia zależna od lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam