Wyniki badań laboratoryjnych układu krzepnięcia a żylaki

Krzepnięcie krwi. Witam mam 40 lat. Od tygodnia bolą mnie nogi, bardziej lewa noga dokładniej łydka ,objawy to uczucie gorąca ,uczucie bulgotania krwi jakby się przelewała ,niespokojne nogi , Kilka razy robiłem USG DOPLERA lekarz nie stwierdził zakrzepicy . Od dwóch tygodni biorę CHela -Mag B6 .W mojej rodzinie Mama i Siostra ma problem z żylakami .Najbardziej niepokoi mnie gorąca łydka.CZAS PRO PT 16.6SEK ,INR 1.17 wsk.pro.84%,APTT0 ratio.0,86,czas APTT 30.2sek

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki badań mieszczą się w granicach normy. Natomiast objawy fizyczne wskazują na objawy zakrzepicy, proszę stale (co 6 miesięcy) wykonywać badanie USG Doppler - może u innego specjalisty. Proszę wykonać także badanie D-Dimerów oraz Fibrynogenu. Pozdrawiam