Wyniki badań moczu a ból nerek i podbrzusza

Wyniki badań moczu Przejrzystość l.mętny Barwa c.żółty Ciężar wł 1,025kg/l 1,015-1,030 pH 6,5 5,0-7,0 Glukoza nieob Ketony ślad Urobilinogen 3.2 µmol/l 0,0-16,0 Bilirubina nieob Białko nieob Azotyny nieob Osad moczu: Nabłonki płaskie liczne Leukocyty 5-10 wpw 0-5 Erytrocyty świeże 10-20wpw 0-3 Erytr częściowo wyług. pola usiane wpw 0-3 Pasma śluzu d liczne Bakterie liczne. Tydzień temu skończyłam antybiotyki (bakteria klebsiella) Pobolewają mnie nerki a w nocy dostałam silnych boleści podbrzusza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza. Nadal w moczu są oznaki infekcji. Dodatkowo warto skontrolować poziom cukru we krwi.