Wyniki badań na toksoplazmozę i cytomegalię

Witam ostatnio robiłam badania na toxoplazmoze i cytomegalię nie wiem jak odczytac wynik Toxo IgG 576,70 toxo IgM 0,330 TSH 1,930 cytomegalia IgG 360,500 cytomegalia IgM 0,200 Czy te wyniki sa dobre? dodam że na toxoplazmoxe wynik jest podobny jak rok temu, zastanawiam sie dlaczego taki duzy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom TSH jest prawidłowy. Dodatni poziom przeciwciał IgG przy ujemnym poziomie IgM świadczy o tym, że przebyła Pani zakażenie toksoplazmozą oraz wirusem cytomegalii w przeszłości.